Hakkımızda

1997 yılında Kadıköy´de  küçük bir işletme olarak faaliyete geçen Seven Kebap ın her bir halkası genç ve idealist bir ustanın, ustalarından öğrendiği zanaatı düşüncelerinden ödün vermeden yenilikçi ve yaratıcı fikirleriyle birleştirmesi sonucunda oluştu.

İşimize olan sadakatimiz ürünlerimize göstermiş olduğumuz özen kendimize düstur edindiğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve Ekonomik fiyat politikarımız ile Siz saygıdeğer müşterilerilerimizin damak tadlarınıza talip olduk.                   
                                                                                                                                                                           
Bu talebimiz siz saygıdeğer müşterilerimiz tarafından kabul görünce sizlere daha iyi hizmet verebilme noktasında tatlı bir  sıkıntı ve bitmesini hiç istemediğimiz bir yoğunluk yaşamaya  başladık, işte tam bu noktadaki samimi düşünce ve önerileriniz bizi yeni arayışlara sevk etti

 

Uzun inceleme ve araştırmalar sonucunda 1 Temmuz 2002 yılında yeni yerimizde hizmet vermeye başladık.

Seven Kebap  Kadıköy´de 1997 yılından itibaren değişik tat ve lezzetlerin öncüsü olmuştur.Geçen süre zarfında KALİTE ve LEZZETtimizden ödün vermeden sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Deneyimli personelimiz kaliteli hizmet anlayışımız  güleryüzlü servis ve ekonomik fiyatlarımız ile siz saygıdeğer misafirlerimizi KADIKÖY´e bekliyoruz.

Saygılarımızla
SEVEN KEBAP