Şikayet ve Görüşleriniz

Seyfettin S.
Beyti sarma nefis, döneri çok lezzetli. Personelin ilgi ve alakası ve de samimiyetleri, sanki evinizdeymişsiniz gibi bir his uyandırıyor. Öyle şatafatlı büyük bir yer değil; ama işlerini severek yapan bireylerden meydana gelmiş sıcacık bir mekan. Hani herhangi bir mekanda bir aksilik olunca ne bileyim bir yemeği beğenmediğiniz zaman şimdi filan yerde olmak vardı dersin ya, işte Seven Kebap öyle yerlerden. Ben gitmekten zevk alıyorum.
08.03.2011
Burhan K.
Seven Kebap lezzet ve kalitenin devamı anlamında kesinlikle devamlılık arz ediyor. Seven Kebap´ta sürprizle asla karşılaşmazsınız, artık bazı şeyler standartlaşıyor. Beyti, kaşarlı kuşbaşılı pide ve döneri tavsiye ederim. Ayrıca çalışanlarının güler yüzlü ve de ilgili olması artı bir avantaj. Çünkü artık çoğu yerde genelde daha çok şey satmak için sürekli taciz edercesine öneriler yapılır. Seven Kebap bu anlamda da sizi size bırakıyor. Sizin isteklerinize asla kaynak yapılmıyor. Ne bileyim kalkmanız için gözünüzün içine bakmıyorlar yani. Onun için benim gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim sayılı yerlerdendir Seven Kebap.
08.03.2011
Dilara
Yok böyle bir döner ! Harika bir yaprak döneri var, İskenderi nefis. Biraz buram buram et kokan bir mekan ama olsun; çok rahatsız oluyosanız dışarda oturun yiyin ama mutlaka yiyin! Tadı damağınızda kalacak.
08.03.2011
Osman G.
Seven Kebap´a buradaki yorumları ve tavsiyeleri dinleyerek gittim. Müthiş bir kebapçı bekliyordum. Daha girişte hayal kırıklığına uğradım. LPG ateşinde pişen bir döner ve lokanta gibi bir tezgah. Kuzu şiş sordum, tavuk şiş var dediler. Ya tavuk yiyecek olsam tavuk isterdim. :) Neyse. 1/2 döner istedim. Dönerde yoğun bir koyun eti kokusu vardı (belki de kuyruk yağı). Daha sonra da 1/2 Adana istedim. İncecik bir Adana geldi bir, bir buçuk parmak kalınlığında ve korkunç bir kuyruk yağı. Kokusu ağır. Yemekten sonra bir su içtim pişman oldum. Yağlar ağzımda dondu. Alelacele bulup içtiğim sıcacık çay bile çözemedi o yağları. Sonrada iki şişe soda. Yazık, arayıp tarayıp gitmiştim oysa üzüldüm. Bu arada belirtmek gerekir ki fiyatlar çok ucuz. Bu fiyata bu kadar anlayış göstermek gerekir. Personeli de cana yakın bunu da belirtmeliyim.
08.03.2011
Num Numi
Seven Kebap´ta yaprak döner ve özellikle de tereyağlı iskender on numara, denemenizi öneririm. Ayrıca mekanın şıklığı, sadeliği, zevkli uyumu, personelin ilgi ve alakası, ikramları, samimi ve de sıcak ortamına, kebap çeşitlerinin lezzeti de eklenince, ister istemez müdavimi oluyorsunuz. Beni bir arkadaşım tanıştırdı Seven Kebap´la, bende size tavsiye ediyorum. Çünkü beni mahçup etmeyeceklerine adım gibi eminim.
08.03.2011
Ekrem A.
Bahariye Serasker caddesinin bir arka sokağı olmasından dolayı, benim gibi ancak tavsiye üzeri yerini bulabiliyorsunuz. Öyle bir sokakta o kadar şık, temiz {yerler granit giydirme, cephe otomatik kapı} böyle bir mekanla karşılaştığınızda şaşırıyorsunuz; ama Seven Kebap bence bu işi daha işlek bir caddede yapmalı. Çünkü beyti sarması ve kebap çeşitleri gerçekten lezzetli. Seven Kebap´ın yerini bulabilirseniz beyti sarmayı tavsiye ederim.
08.03.2011