Şikayet ve Görüşleriniz

Özlem Y.
Çok güzel yapıyorlar ya... O kadar yani, daha ne diyeyim... Deneyin, görün!
24.05.2012
Hasan E.
Mekan esnaf lokantası havasında, çalışanlar ilgili, ortam sıcak. Amma velakin Bir Beyti sarma kebabı yapıyorlar çok lezzetli ve iddia ediyorum hiçbir yerde bu şekilde Beyti görmemişsinizdir. Kocaman bir kayık tabağında papatya çiçeği gibi dizilmiş:) Harika görünümlü bir o kadar da lezzetli. Mutlaka denemelisiniz. Fiyatlar da çok uygun.
24.05.2012
Selçuk ö.
Buradaki olumlu yorumlar üzerine bu akşam Seven Kebap´a gittim. Gerçekten lezzetler denildiği gibi başarılıydı. Beyti yedim, gerçekten denenmeli. İskender de lezzetliydi, tavsiye edilir.
24.05.2012
Vedat M.
Seven kebapa bende baya önceden gitmiştim çok güzeldi şuan da çok uzaktayım ama İstanbul´a gidersem şüphesiz uğricam ...
24.05.2012
Erdoğan E.
Bazı mekanlar vardır sırf ortamı için gidersiniz, bazı mekanlara arkadaşlarınız için gidersiniz, bazı mekanları adeta özlersiniz ve gidersiniz, bazı mekanlara ise lezzetini, kalitesini bildiğiniz ve güvendiğiniz için gidersiniz. Ben Seven kebaba güvendiğim için gidenlerdenim. çünkü öyle şatafatlı bir yer değil. ara sokakta fakat tam bir lezzet avcısı şirinmi şirin bir mekan. Dün öğlen yemeği için eşimle beraber gittik, eşim biraz çekinerek, fakat damak tadıma güvendiği için de rahat olduğunu, onun için de bir değişiklik olacağını belirttikten sonra menüyü incelemeye başladık. Eşim Beyti sarma, ben ise iskender söyledim, ortaya da kuşbaşı kaşarlı pide ve salata söyledik. Neyse yemeklerimiz gelene kadar biraz salata&sıcak puf ekmeği ve tereyağla atıştırdık ve yemeklerimiz geldi, eşimin ilk tepkisi beyti biraz değişik dedi, fakat tadınca çok lezzetli olduğunu ve çok beğendiğini, söyledi ve burayıda mekanlarımıza ekleyelim dedi. İskender de lezzetli idi ve seven kebabı tavsiye ediyorum..
24.05.2012
Sulu Yemek
Seven Kebap´ta sulu yemek harika, günlük ve sıcak. Öneririm.
24.05.2012